Celebrities Gossip Showbiz

Fansat e akuzuan se ka përdorur ‘photoshop’, Kim Kardashian fshiu foton e fundit!

Kim Kardashian fshiu me shpejtësi një nga fotot e saj mbresëlënëse në Instagram të martën, pasi u akuzua se kishte edituar trupin e saj. Ylli i realitetit i mahniti fansat kur ndau një galeri me imazhe ku dukej e veshur me rroba banje nga udhëtimi i saj i fundit në Bahamas me Pete Davidson. Megjithatë, ndjekësit e vëmendshëm vunë re se këmba e saj e pasme dukej e shtrembëruar në një imazh, me një kthesë që shfaqej pas gjurit.

Ndërsa fansat u mblodhën për të komentuar negativisht, Kim shpejtoi ta fshinte postimin dhe revendosi galerinë pa foton në fjalë. Megjithatë, pasi një faqe e fansave ndau imazhin, ndjekësit u shprehën me komente mjaft negative. Dështimi i ‘Photoshop-it’ të Kim vjen pasi ajo u detyrua të mohonte ekzistencën e një kasete të dytë seksuale me ish-partnerin e saj Ray J, kur Kanye West pretendoi në një intervistë shpërthyese se ai mori pamjet dhe ia ktheu ish-gruas së tij vitin e kaluar.

Kim, e cila ndan katër fëmijë me Kanye, hodhi poshtë pretendimin se çdo përmbajtje e mëtejshme seksualisht e qartë ekzistonte madje në një deklaratë për Page Six. Kim e filmoi kasetën e seksit në vitin 2002 me të dashurin e saj të atëhershëm Ray J, e cila u publikua në vitin 2007, pikërisht kur Kim dhe familja e saj po përgatiteshin për të lansuar serinë e parë të E! reality show. Kanye kujtoi gjestin e tij madhështor gjatë bisedës me Jason Lee në intervistën e publikuar së fundmi, e cila u publikua e plotë në YouTube të hënën në mëngjes.

Shkova dhe e mora vetë laptopin nga Ray J atë natë, tha ai. E takova këtë burrë në aeroport, më pas u skuqa në sy, u ktheva dhe ia dorëzova në orën 8 të mëngjesit.