Celebrities Gossip Showbiz

Fotoja e fundit e Kim Kardashian bëhet virale!

Kim Kardashian postoi në Instagram një foto duke shfaqur trupin e saj dhe fansat nuk i ndalën komentet. Ylli 41-vjeçar i familjes Kardashian u pa duke pozuar në plazh teksa shfaqte trupin me një bikini në ngjyrë të ‘padukshme’.

Bikini me rripa të holla i la shumë pak imagjinatës, pasi Kim pozoi para kamerës. Ylli magjepsës e përfundoi pamjen e saj në plazh me syze dielli përpara se të ndante foton seksi me 312 milionë ndjekësit e saj në internet. Postimi mori shpejt mbi 26,000 komente dhe 4 milionë pëlqime.

Megjithatë, disa ndjekës nxituan të komentojnë se Kim kishte zgjedhur të postonte një foto të vjetër këtë fundjavë, pasi ajo ka lyer flokët në ngjyrë bjondë tashmë. Kim i është bashkuar familjes së saj Kardashian teksa ata pushtuan qytetin veriperëndimor të Italisë përpara dasmës së Kourtney me Travis Barker.

Vajza e madhe e 66-vjeçares Kris Jenner do të festojë martesën e saj me bateristin 46-vjeçar të Blink 182 Travis me një ceremoni luksoze të mbajtur në një kështjellë në qytetin bregdetar. Shërbimi po zhvillohet një javë pasi 43-vjeçarja Kourtney dhe Travis u martuan zyrtarisht në një ceremoni në gjykatë fundjavën e kaluar. Kim do të marrë pjesë e vetme në dasmë pasi i dashuri i saj Pete Davidson ka qëndruar në Nju Jork për të filmuar me Saturday Night Live.