Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Gjithçka që Kim Kardashian dhe familja e saj kanë thënë për Kanye West në “The Kardashians”!

Kim Kardashian dhe Kanye West tashmë ishin ndarë kur filluan xhirimet për The Kardashians, por reperi është ende një prezencë e madhe në emision. Kur shfaqja e re e familjes Kardashian-Jenner filloi xhirimet në shtator 2021, fituesi i Grammy-t, 44 vjeç, dhe autori egoist dukej se ishin në marrëdhënie të shkëlqyera.

Një muaj para fillimit të prodhimit të The Kardashians, manjatja e bukurisë bëri një paraqitje surprizë me një fustan martese në një nga festat e dëgjimit për albumin Donda të West. Një burim tha ekskluzivisht për Us Weekly në gusht 2021:

Kim mbështet Kanye dhe ishte e lumtur që ishte në skenë me një fustan nusërie. Ajo e ka respektuar gjithmonë artin dhe idetë e tij dhe ishte e gatshme për performancën.

Një kënd tjetër. Kim Kardashian dhe Kanye West tashmë ishin ndarë kur filluan xhirimet për The Kardashians, por reperi është ende një prezencë e madhe në emision. Themeluesja e Skims tha gjatë episodit debutues të serialit Hulu:

Kanye dhe unë ende po kalojmë një divorc tani. Ne thjesht po përpiqemi ta kuptojmë. Si të jemi prindër të mirë për fëmijët tanë së bashku, si të jemi miq të mirë me njëri-tjetrin. Qëllimi ynë përfundimtar, pavarësisht se çfarë është vetëm lumturia dhe ndjekja e saj, sido që të duket.

Pasi themeluesi i KKW Beauty filloi të takohej me Pete Davidson, West filloi të pretendonte publikisht se donte të pajtohej me Kardashian, me të cilën ndan fëmijët North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Një gjykatës e shpalli Kardashian ligjërisht beqare në mars dhe rivendosi mbiemrin e saj të vajzërisë, por grindja publike e West me Davidson, 28 vjeç, vazhdoi të përshkallëzohej. Muzikanti i këngës “Heartless” në një video të fshirë në Instagram po atë muaj:

I dashuri më dërgon mesazhe, duke më antagonizuar, duke u mburrur se jam në shtrat me gruan time. E luftova publikisht për një vit e gjysmë. Më kanë tërhequr zvarrë se nuk është gruaja ime, nuk e ka mbiemrin tim dhe tani ai më dërgon mesazhe, duke u mburrur se si është në shtrat me gruan time dhe unë jam mirë, “Kush po i shikon fëmijët e mi?” nëse ai [po] më dërgon mesazhe, duke u mburrur se jam në shtrat me gruan time.

Në premierën e The Kardashians, ish-çifti ka komunikuar disa herë për SNL. Në fund të episodit, Kardashian madje thirri ish-in e saj për të diskutuar se çfarë të bënte në lidhje me mundësinë që do të dilnin pamje shtesë nga kaseta e saj seksuale. Alumja e Dancing With the Stars tha gjatë një interviste rrëfimi:

Kanye dhe unë ende po kalojmë një divorc tani. Ne thjesht po përpiqemi ta kuptojmë. Si të jemi prindër të mirë për fëmijët tanë së bashku, si të jemi miq të mirë me njëri-tjetrin. Qëllimi ynë përfundimtar pa marrë parasysh se çfarë është thjesht lumturia dhe ndjekja e saj, sido që të duket.

Në një moment të episodit, Kardashian e pyeti gjithashtu North nëse donte të shkonte me babanë e saj në Grammy, megjithëse nuk ishte e qartë se kur u zhvillua ajo bisedë. (West u ndalua të performonte në ceremoninë e vitit 2022 pas një sërë postimesh kërcënuese në mediat sociale.)