Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

J.Lo i ka vendosur një kusht Marc Anthony nëse ai dëshiron bekimin e saj për martesën me Nadia Ferreira!

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony ishin një nga çiftet më të përfolur në botë për gati një dekadë. Dy këngëtarët e suksesshëm ishin të lidhur për disa kohë pasi u njohën, megjithëse martesa e tyre formalisht zgjati vetëm shtatë vjet. Dy superyjet u divorcuan në vitin 2011 dhe vendosën të rindërtonin jetën e tyre me njerëz të tjerë.

Ndërsa J-Lo u rikthye me aktorin Ben Affleck, në rastin e muzikantit portoriko-amerikan ai filloi një lidhje me mbretëreshën e bukurisë Nadia Ferreira, me të cilën do të martohet. Ferreira, një modele 23-vjeçare paraguaiane, filloi të takohej me Marc Anthony në vitin 2022, dhe ata shpejt u fejuan dhe bënë plane për të ecur në altar dhe për të shkëmbyer unazat.

Edhe pse artistët kanë një marrëdhënie të mirë për shkak të fëmijëve të tyre, Jennifer Lopez fillimisht nuk u kënaq me lajmin e fejesës së ish-partnerit të saj. Këngëtarja ka arsye të forta për t’u shqetësuar për këtë hap të madh në jetën e ish-it të saj. Ndonëse J-Lo është një femër shumë mendjehapur, u zbulua se këngëtarja nuk e ka pritur mirë lajmin e dasmës së Marc Anthony.

Një burim ka treguar se biznesmenes nuk i ka pëlqyer fakti që ish-partneri i saj i propozoi Ferreira-s pas vetëm gjashtë muajsh lidhje. Jennifer Lopez përfundoi duke e mbështetur atë, por, sipas Terra, ajo i vendosi një kusht shumë të rëndësishëm ish-bashkëshortit të saj për të marrë bekimin e saj. Sipas disa burimeve, kjo gjendje ka të bëjë me Nadia Ferreira që duhet të trajtojë mirë fëmijët e tyre Max dhe Emme, dhe J-Lo ia bëri të ditur këtë Marc Anthony.

Shqetësimi i Jennifer Lopez për Ferreira ka të bëjë me faktin se paraguaianja do të bëhet njerkë e fëmijëve të saj dhe ajo nuk është e gatshme t’i lërë ata vetëm me askënd. Në çdo kohë, J-Lo është kujdesur gjithmonë për mirëqenien e binjakëve të saj, prandaj i ka vënë kusht Marc Anthony që të martohej me modelen.