Celebrities Gossip Showbiz

Më të dashuruar se kurrë, Marc Anthony dhe Nadia Ferreira ndajnë një puthje të zjarrtë!

Ata shpallën fejesën e tyre në fillim të këtij viti. Marc Anthony dhe e fejuara e tij, Nadia Ferreira, dukeshin më të lumtur se kurrë, ndërsa shikonin Inter Miami të përballet me FC Cincinnati, në Fort Lauderdale të shtunën.

Ata ndanë një puthje pasionante, vetëm disa javë pasi ish-partnerja e tij Jennifer Lopez u martua me Ben Affleck. Të dashuruar qartë, ata shikuan në sytë e njëri-tjetrit dhe mbërthyen krahët e tyre rreth njëri-tjetrit ndërsa shikonin ndeshjen e MLS. Nadia, e cila mbushi 23 vjeç më 10 maj, dukej mahnitëse në një veshje të bardhë.Duke shfaqur mesin e saj të tonifikuar bukuroshja e aksesoi pamjen me një rrip Chanel dhe një çantë.

Flokët e saj brune ishin stiluar në një valë të krehur, pasi ato i binin natyrshëm mbi supet e saj, ndërsa Nadia kishte një grim të lehtë. Teksa çifti u përqafuan disa herë me njëri-tjetrin, ata gjithashtu dukeshin të magjepsur nga loja në fushë teksa duartrokitnin ekipin e tyre të preferuar.

Çifti u fejua zyrtarisht në mars, por nuk dihet nëse kanë caktuar një datë. Ata u fotografuan për herë të parë së bashku në fillim të vitit 2022. Ish-bashkëshortja e Marc, Jennifer, aktualisht po bën turne nëpër Evropë në muajin e saj të mjaltit pas martesës me Ben, 49 vjeç, i cili është burri i saj i katërt.