Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux janë ribashkuar?! Dyshja shihen me njëri-tjetrin…

Jennifer Aniston ka ndezur thashethemet se ajo është kthyer me ish-bashkëshortin e saj, Justin Theroux, pasi dyshja u panë për darkë me njëri-tjetrin të premten. Ikona e miqve, Jennifer, 53 vjeç, u rrëmbye nga një fanse në një tavolinë me ish-burrin e saj dhe disa miq, katër vjet pas fundit të martesës së tyre.

Aktores dhe ish-bashkëshortit të saj iu bashkuan një përzgjedhje e miqve të famshëm duke përfshirë Howard Stern, gruan e tij Beth, Jason Bateman, Jon Hamm dhe Jimmy Kimmel, teksa u ulën për të shijuar një vakt të bollshëm në Laser Wolf në Brooklyn.

Pas prishjes së martesës së tyre, Jennifer dhe Justin kanë mbetur të afërt, por shfaqja e tyre e fundit së bashku ka bërë që fansat të shpresojnë se dyshja do të ketë një tjetër romancë. Fotoja e darkës, e cila tashmë është bërë virale në rrjetet sociale, sheh Justin të ulur përkrah një gruaje të panjohur, ndërsa Jennifer ishte ulur pranë shokut të Justin. Ndërsa fotoja vazhdon të qarkullojë në rrjetet sociale, fansat me sy shqiponjë kanë ndarë mendimet e tyre në Twitter.

“Jennifer dhe Justin për darkë së bashku! Ose janë thjesht miq shumë të mirë ose përndryshe ata ende e duan njëri-tjetrin,” shkroi një fans shpresëdhënës. “Nëse Jennifer kthehet me Justin, kjo do të ishte gjëja më e mirë që do të ndodhte në 2022,” shkroi një tjetër. “Kjo grua meriton të gjithë lumturinë në botë,” tha dikush tjetër.