Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Lawrence i jep fund thashethemeve mbi lidhjen e saj me Liam Hemsworth kur ai ishte me Miley Cyrus!

Jennifer Lawrence i tha Andy Cohen se ajo kurrë nuk u lidh me Liam Hemsworth kur ai ishte me Miley Cyrus në episodin e së hënës të Watch What Happens Live. Andy e pyeti për këtë gjatë një loje të Plead The Fifth, sepse ai tha se kur doli kënga Flowers e Miley-t, u fol shumë se videoklipi po i referohej një përplasjeje sekrete që ajo kishte me Liam, 33 vjeç, ndërsa ai ishte me Miley-n. 30. Jennifer tha:

Nuk është e vërtetë. Të gjitha thashethemet. Të gjithë e dimë se jemi puthur vetëm një herë dhe kaluan vite pasi ata u ndanë, kështu që supozova se ishte një rastësi.

Aktorja 32-vjeçare po i referohej pranimit të saj në vitin 2015 në Watch What Happens Live se ajo puthi Liam jashtë kamerës. Lawrence tha duke qeshur:

Liam dhe unë jemi rritur së bashku. Liam është shumë i nxehtë. Çfarë do të kishit bërë?

Jennifer, pranoi se kur sheh thashethemet për të në internet, tundohet të dërgojë një postim në Twitter, por nuk mban Twitter ose Instagram të saj. 32-vjeçarja shtoi:

Nëse pesë persona në një festë mendojnë se keni fjetur me të dashurin e dikujt, është vërtet e mërzitshme. Dhe pastaj ju e shumëzoni me, unë nuk jam i mirë në matematikë, tetë miliardë.

Videoklipi i këngës Flowers, i publikuar në ditëlindjen e Liamit, tregonte Miley-n duke ecur rreth kodrave të Hollivudit me një fustan ari të hollë nga koleksioni vjeshtë/dimër 1991 i Saint Laurent. Fansat me sy shqiponjë vunë në dukje se fustani i saj i ngjante fustanit të artë Prabal Gurung të veshur nga Jennifer kur ajo mori pjesë në premierën e Hunger Games me Liam në Los Angeles më 12 mars 2012.

Ndërsa Miley kurrë nuk e ka thirrur publikisht Jenniferin, disa fansa besojnë se ajo po ‘i hidhte hije’ yllit të “American Hustle” sepse ajo dhe Liam u përfol se kishin pasur një përplasje në xhirimet e “The Hunger Games”. Jennifer dhe Liam filmuan ekskluzivitetin fantastiko-shkencor me katër pjesë midis 2012 dhe 2015, duke luajtur të dashuruarit në ekran Katniss Everdeen dhe Gale Hawthorne.