Celebrities Gossip Showbiz

Ka një arsye të veçantë se përse Gigi Hadid mban një llogari sekrete në TikTok!

Supermodelja e njohur Gigi Hadid së fundmi u shfaq në kopertinën e numrit të marsit të ‘InStyle’ dhe u shpreh për fëmijën e saj të parë, vajzën Khai, të cilën e solli në jetë në shtator 2020 me ish-partnerin Zayn Malik.

Ajo është kaq e zgjuar dhe shumë e vetëdijshme. Shikon gjithçka, gjithmonë mëson, gjithmonë shikon. Ajo është thjesht e mrekullueshme. Ende nuk mund ta besoj. Shumë nga shoqet e mia që janë bërë nëna ndihen kështu dhe ne po i afrohemi dy viteve të para me fëmijët tanë. Ti je i fiksuar pas tyre, por ndonjëherë kthehesh dhe thua: “O Zot, po ti nga erdhe?”

Modelja pranon se ende po përpiqet të mësojë për mëmësinë, duke bërë shaka se ajo dhe shoqet e saj nëna flasin vetëm për foshnjat, gjumin e tyre si dhe për shishet e qumështit.

Unë kam një TikTok sekret, të cilin nuk postoj dhe nuk ndjek askënd që njoh në të. Aty shoh video të nënave dhe recetave për ushqime bebesh.

Ajo shtoi se është gjithashtu një adhuruese e videove të pastrimit, organizimit dhe rinovimit të shtëpisë.

Është edhe një djalë ku puna e tij është të hyjë në shtëpitë e njerëzve dhe iu pastron të gjithë shtëpinë.

Rikujtojmë, se ndarja e Zayn dhe Gigi erdhi vetëm pak kohë më parë, duke shkaktuar trishtim në fansat e çiftit. Për shumë gjatë, ata ishin një nga çiftet më të dashura dhe fansat ishin të panumërt për familjen e përbërë nga Zayn, Gigi dhe vogëlushja e tyre.

Thuhet se pas ndarjes me modelen Zayn është regjistruar në aplikacionin e njohjeve ‘WooPlus’, një aplikacion i cili mundëson njohjen me gra më të kolme. Ish-ylli i “One Direction”, iu bashkua faqes, e cila e përshkruan veten si një platformë përfshirëse për njerëzit e lakuar për të gjetur dhe shijuar dashurinë.