Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë takimin romantik me njëri-tjetrin!

Kim Kardashian dhe Pete Davidson fluturuan për në Mbretërinë e Bashkuar për një natë romantike pasi parakaluan në një video të nxehtë. Dy të dashuruarit u kapën për dore në Londër dhe dukeshin plotësisht të lumtur.

Kim mahniti me streçe Balenciaga, ndërsa Pete dukej rehat me një këmishë me kuadrate dhe xhinse. Çifti ishin të dy me flokë të verdha pasi komediani i ka lyer flokët për t’u përshtatur me të dashurën e tij. Pasi buzëqeshën për paparacët, ata darkuan në River Cafe dhe u zhytën në bisedë përpara se të largoheshin me një makinë me shofer.

Nuk dihet saktësisht pse Kim dhe Pete ishin në Londër, por me festimet e Jubileut Platinum të Mbretëreshës që nisin të enjten, ndoshta ata do të jenë të pranishëm. Dyshja kanë shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit pasi Kim u kthye nga Italia për martesën e Kourtney me Travis Barker.

Mamaja e katër fëmijëve ndau së fundmi një seri klipesh të saj dhe Pete, në të cilat ata putheshin teksa u shfaqën me flokët e tyre të njëjtë. Videot e ëmbla vijnë pasi ylli i “SKIMS” ndau mbështetjen e saj për Pete pasi ai u largua nga Saturday Night Live. Çifti e filloi romancën e tyre pas takimit në shfaqjen në të cilën ata ishin në një tapet magjik të veshur si Princesha Jasmine dhe Aladdin.