Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker sapo morën një vendim të rëndësishëm?!

Kourtney Kardashian dhe bashkëshorti Travis Barker mund të zhvendosen në Tenesi së shpejti, pasi kanë kaluar atje ditëlindjen e rokerit. Ylli i realitetit televiziv, 43 vjeç, dhe muzikanti, i cili mbushi 47 vjeç më 14 nëntor, ngacmuan mundësinë e zhvendosjes në seksionin e komenteve, pasi Travis ndau fotografi në natyrë nga udhëtimi.

“Le të shkojmë atje,” sugjeroi Kourtney me një emoji me kapele kauboj dhe një gotë emoji uiski, të cilës bateristi u përgjigj: “Po”. Travis e nxiti më tej idenë pasi një fans i sugjeroi që ai duhet të lëvizte në Tenesi dhe të dilte nga Hollywood. “Ndoshta do të ndodhë përfundimisht,” u përgjigj babai i dy fëmijëve.

Çifti, i cili u martua për herë të tretë në Itali këtë vit, shijoi një sërë aventurash në natyrë në fotot e lezetshme. Në një foto, dyshja mbanin kapele të zeza të njëjta me veshë lepurushi të turbullt të ngjitur në to. Kourtney përqafoi stilin e saj rocker chic me një xhaketë të zezë dhe të bardhë me kafkë. Themeluesja e Poosh doli me fytyrë pa grim për këtë rast, duke treguar bukurinë e saj natyrale.

Ndërkohë Travis mbronte sytë me një palë syze të zeza. Në një tjetër foto, dyshja dinamike u pa duke shijuar ngjitjen në ambiente të mbyllura së bashku. Travis u bashkua gjithashtu nga vajza e tij Alabama Barker, 16 vjeç, të cilën ai e ndan me ish-gruan Shanna Moakler, 47 vjeç dhe Atiana De La Hoya, 23, e cila është vajza e Shanna me boksierin Oscar De La Hoya, 49 vjeç.