Celebrities Gossip Showbiz

Me bikini dhe në super formë, Roza Lati merr gjithë vëmendjen e fansave!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja e “BBV3” pak ditë pas përfundimit të edicionit ka vendosur të relaksohet duke shkuar me pushime me mamanë e saj, aktoren e njohur, Rita Lati në Turqi. Nuk kanë munguar postimet e shumta nga ky udhëtim nënë e bijë e nul kanë munguar as fotot e Rozës duke treguar me bikini forma perfekte trupore të cilat kanë marrë vëmendjen e fansave.

Ish-banorja Roza Lati ishte e ftuar në “Mos i bjer me Top” tek “E Diell”, ku foli për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Kur u pyet nëse kishte ndonjë banor që e ka tërhequr fizikisht, Roza u përgjigj ‘jo’, ndërsa listoi Meritonin si djalë me trup të bukur dhe Fationin simpatik.