Celebrities Gossip Showbiz

Miqtë e Britney Spears janë të shqetësuar për partnerin e ri të këngëtares!

Britney Spears u pa duke u shoqëruar me Paul Soliz vetëm disa javë pasi martesa e saj me Sam Asghari-n mori fund. Britney u pa me Soliz në fund të gushtit dhe një burim i tha Entertainment Tonight se miqtë e saj nuk e miratojnë partnerin e ri pasi mendojnë se “ai nuk është i mirë për të” dhe kjo është arsyeja pse “ata nuk e mbështesin atë”.

Burimi më tej ndau se Spears e pëlqen sepse “ai e bën atë të ndihet sikur është mbrojtës ndaj saj dhe ajo gjen ngushëllim në këtë, veçanërisht pas ndarjes së saj nga Sam”. Spekulimet sugjerojnë se historia kriminale e Soliz mund të jetë arsyeja pse miqtë e Britney-t janë të shqetësuar.

Në vitin 2004, Soliz u dënua me katër vjet burgim për posedim të metamfetaminës me qëllim për të shitur. Ai u arrestua gjithashtu në vitin 2019 për “prishje të qetësisë përmes fjalëve fyese” për të cilat ai kaloi dy ditë në burgun e LA County.

Rikujtojmë se, Britney Spears po shijon lirinë e saj, duke bërë vazhdimisht tatuazhe në trupin e saj. Para disa kohësh, ajo bëri një tatuazh në pjesën e poshtme të shpinës dhe ylli e shfaqi atë në Instagram duke kërcyer egërsisht, ndërsa tani ajo ka edhe dy tatuazhe të tjera.