Celebrities Gossip Showbiz

“Mos ma përmend sa më do”, Nora Istrefi na paralajmëron për projektin e ri muzikor!

Nora Istrefi njihet për pamjen e saj gjithmonë shumë seksi. Jemi mësuar ta shohim gjithmonë shumë të kuruar dhe jo pak herë na befason me ‘look-un’ e saj si në këngë, ashtu edhe në daljet televizive që për hir të së vërtetës nuk i ka të shumta.

Pas bashkëpunimit që rezultoi shumë i suksesshëm me Shkurte Gashin dhe Bardhin ‘Mama Mia’ duket se bukuroshja nuk do të vonojë gjatë, por do të na surprizojë me një projekt të ri shumë shpejt. Këtë e ka bërë me dije vetë artistja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet shumë seksi e veshur me një kostum ngjyrë lejla që duket të jetë një nga ‘look-et’ e saj në videoklip. Krahas Nora na ka zbuluar dhe titullin e surprizës  së saj që është ‘Ciao’ dhe një pjesëz të shkurtër nga teksti.

Aman mos ma përmend sa më do, Aman… Më shpejt nga sa mendoni! Ciao

Këtë sezon veror, artistët tanë u siguruan që të sillnin këngë verore që u dëgjuan kudo. E në një ‘garë’ të tillë padyshim që dy janë më mirë se një, këngëtarët bëhen bashkë.

Pak muaj më parë reperi i njohur Bardhi erdhi me një super bashkëpunim me dy këngëtare shumë të njohura dhe të dashura për publikun Shkurte Gashi dhe Nora Istrefi. ‘Mama Mia’ është surpriza e tre artistëve që ka rezultuar një sukses i vërtetë.