Celebrities Gossip Showbiz

Mos ndoshta Kendall Jenner dhe Devin Booker janë përsëri bashkë?! Këto imazhe na bëjnë të dyshojmë…

Kendall Jenner duket se ishte në një pushim në plazh me ish të dashurin e saj Devin Booker këtë javë. Fansat kanë ndezur kutinë e komenteve të postimit të saj më të fundit në Instagram, ku ajo shihet me bikini buzë bregut.

Ndjekësit besojnë se njeriu që noton në oqean pas saj është lojtari i Phoenix Suns. Është e vështirë të dallohet pasi burri ka syze dhe është larg. Mund të ketë qenë edhe një shok; Kendall gjithashtu dihet se ka shumë miq meshkuj, si Fai Khadra.

Kendall dhe Devin filluan të takoheshin në vitin 2020, por nuk u bënë publike deri në vitin 2021. Në qershor pati pretendime se të dy janë ndarë. Arsyeja e dhënë ishte se ata janë shumë të zënë me karrierën e tyre për t’i dhënë lidhjes së tyre vëmendjen e duhur që i nevojitet.

Por më pas ata u panë duke pozuar në një klub këtë verë, në vendin e Malibu të Soho House, sipas mediave të shumta. As Kendall dhe as Devin nuk e kanë pranuar publikisht një ndarje. Kendall dukej shumë e lumtur gjatë pushimeve të saj në plazh teksa ndau disa imazhe në rrjetet sociale ku ishte me rroba banjo. Ylli televiziv po shfaqte figurën e saj në disa bikini të ndryshme.