Celebrities Gossip Showbiz

Në shtrat me vajzën misterioze, Stresi poston foton që po trazon rrjetin!

Stresi është një nga reperat më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim çdo këngë e tij arrin të marrë miliona klikime. Kohëve të fundit, reperi ka filluar të lansojë mjaft projekte të reja muzikore me videoklipe shumë provokuese.

Stresi shpesh herë trazon rrjetit me postimet e tij, ku së fundmi po qarkulon lajmi se reperi ka nisur një romancë të re. Kjo për shkak të një fotoje të postuar në Instastory nga vetë Stresi, ku duket në shtratin e një hoteli me një vajzë misterioze, e cila shfaqet e veshur me të brendshme. Nuk dihet ende nëse reperi me të vërtetë ka nisur një lidhje të re dashurie apo mos ndodhta mund të jetë një skenë nga klipi i këngës së tij të re.

Për të gjithë, vera tashmë ka mbaruar, por për Stresin duket se ende jo. Së fundmi reperi duket se po shijon një ditë pushimi në bregdet, pasi ka postuar një foto nga ballkoni i një hoteli me, ku duket se ndodhet në një qytet bregdetar i veshur me rroba banje. 

Ka vetëm pak ditë që Stresi ka publikuar këngën e tij të fundit, e cila titullohet “I smoke them” e shumë shpejt do të vijë me projektin tjetër të rradhës. Ama ajo çfarë ka marrë vëmendjen së fundmi është një nga postimet e tij në Instastory, ku duket qartë se i ka drejtuar dikujt disa fjalë, duke u shprehur i zhgënjyer dhe i penduar ndaj tij.