Celebrities Gossip Showbiz

Nuk e dimë arsyen pse por ylli i njohur i “Spider Man” ndahet nga partnerja e tij!

Andrew Garfield dhe e dashura e tij, Alyssa Miller, thuhet se janë ndarë vetëm një muaj pasi bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq si çift. Një burim u shpreh për The Sun Friday se ata ishin bashkë për një kohë të gjatë edhe para se të dilnin publikisht në tapetin e kuq, por oraret e punës kanë lënë të nënkuptohet se ka qenë vërtet e vështirë të shiheshin.

Për më tepër, u bë e qartë se kishte disa dallime mes tyre dhe u vendos që ata janë më mirë të ndarë, të paktën tani për tani.

Burimi i tha gazetës britanike se Garfield dhe Miller ishin një “çift vërtet i bukur” dhe gjërat “në fillim po shkonin mirë”, por ata thjesht nuk mund ta bënin të funksiononte në fund.

Ishte zhgënjyese për Andrew sepse ai do të kishte dashur të kishte ndarë emocionet e sezonit të çmimeve me dikë që donte, por thjesht nuk supozohej të ishte.

Ylli i “Amazing Spider-Man” thuhet se po e kalon mirë këtë periudhë pavarësisht rrethanave dhe po përpiqet të qëndrojë pozitiv. Burimi ka treguar gjithashtu se ai po mundohet të ecë përpara dhe ka dëshirë që t’i kushtojë pak më shumë kohë vetes pas disa muajve të cilat kanë qenë të mbushura plot me tension.

Garfield dhe Miller e bënë publike dashurinë e tyre ndërsa morën pjesë së bashku në ndarjen e çmimeve SAG 2022, më 27 shkurt. Vetëm disa ditë para debutimit të tyre në tapetin e kuq, dyshja u panë duke goditur një fushë tenisi në Malibu, ku treguan shumë dashuri para Ditës së Shën Valentinit.

I nominuari për Oscar “Tick, Tick… ​​Boom!” dhe modelja bukuroshe u panë për herë të parë së bashku në nëntor 2021. Miller ishte takuar më parë me Jake Gyllenhaal në vitin 2014 dhe u përfol se kishte një martesë të shkurtër me muzikantin e Tame Impala, Cam Avery në vitin 2018. Ndërkohë, Garfield është takuar me disa yje në Hollywood, duke përfshirë bashkë aktoren e “Spider-Man” Emma Stone dhe këngëtaren Rita Ora.