Celebrities Gossip Showbiz

Pak para dasmës së fshehtë të Kourtney dhe Travis, Kris Jenner shihet e lumtur në Itali!

Kris Jenner u fotografua e gëzuar në Portofino përpara dasmës së përfolur të vajzës së saj Kourtney Kardashian. Kourtney u fejua me bateristin e Blink-182, Travis Barker, në tetor të vitit të kaluar. Që atëherë, ata kanë bërë një martesë të rreme në Las Vegas dhe një martesë në një gjykatë në Santa Barbara në Kaliforni, në mënyrë që të marrin një licencë martese.

Motra më e madhe Kardashian i ka mbajtur të fshehta të gjitha informacionet për dasmën e saj dhe Kris madje është betuar për fshehtësi për këtë. Sipas TMZ, Kourtney dhe Travis kanë marrë me qira shtëpinë e muzeut historik, Castello Brown, në një kodër mbi portin Portofino. Ndërkohë, Kris u fotografua duke shëtitur nëpër fshatin italian me një mik këtë javë.

Mamaja dukej mahnitëse teksa kishte një fustan të zi të gjatë të mbuluar me yje të bardhë. Flokët ikonë të shkurtër të Kris ishin mbrapa dhe ajo vendosi syze dielli të zeza të mëdha dhe një palë vathë.

Ajo gjithashtu mbante një çantë të vogël argjendi dhe u shfaq duke veshur atlete të bardha ndërsa ecte nëpër rrugët me kalldrëm. Ylli i realitetit dukej se ishte në humor të mirë teksa bisedonte me një mik. Kur Kris u pyet së fundmi për planet e dasmës së çiftit ajo tha:

Jam betuar për fshehtësi. Nëse them një gjë për këtë martesë, do të jem në shumë telashe!