Celebrities Gossip Showbiz

Pas 3 vitesh, dyshja e njohur e showbiz-it i japin fund martesës!

Së fundmi, ylli i “The Vampire Diaries”, Paul Wesley dhe bashkëshortja e tij, Ines de Ramon, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas tre vitesh martesë. Një përfaqësues i dyshes tha se:

Vendimi për t’u ndarë është i ndërsjellë dhe ka ndodhur pesë muaj më parë. Ata po kërkojnë privatësi në këtë kohë.

Rikujtojmë, se Wesley e nisi romancën me Ines në vitin 2018, teksa u panë dorë për dore në një takim romantik. Ata e bënë zyrtare lidhjen një muaj më vonë ndërsa po merrnin pjesë në një dasmë në Montauk. Aktori i “Fallen” dhe 29-vjeçarja, u martuan në vitin 2019 me një ceremoni të rrethuar nga familja e miqtë.

Thashethemet për ndarjen e çiftit filluan të qarkullonin muajin e kaluar kur Wesley u pa duke u shoqëruar me modelen Natalie Kuckenburg në New York pa unazën e tij. Risjellim në vëmendje se aktori ka qenë i martuar më parë me aktoren e “Vampire Diaries”, Torrey DeVitto, nga viti 2011 deri në 2013.