Celebrities Gossip Showbiz

Pasi shkëlqeu në Javën e Modës në Paris, Kylie Jenner vendos të kalojë kohë me dy fëmijët e saj!

Ajo ishte një nga personazhet më të përfolur në Javën e Modës në Paris gjatë fundjavës. Por Kylie Jenner duket se është e lumtur dhe po kalon një kohë shumë më të qetë dhe private në shtëpi. 25-vjeçarja postoi në Instagram të mërkurën për të ndarë foto intime nga kthimi i saj në Calabasas.

Ndoshta fotografia më e lezetshme e të gjithave shfaqte Kylie me bikini të vogla teksa përqafohej me djalin e saj tetë muajsh pranë pishinës. Vetëm këmba e vogëlushit, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur publikisht, mund të shihej në imazh.

Ajo ndau gjithashtu një foto të këmbëve të vogëlushit para motrës së madhe Stormi, katër vjeçe, teksa kishin veshur atlete Air Max 1 të dizajnuara nga babai i tyre Travis Scott. Duket sikur Stormi tashmë ka një shije për gjërat më të bukura pasi Kylie ndau gjithashtu një foto të fëmijës duke mbajtur një çantë të vogël Gucci e cila i ngjante një lakuriq nate.

Kishte gjithashtu një foto të Stormit duke përkëdhelur një kalë të bardhë në një hambar në pronë. Dukej sikur Kylie pati një mirëseardhje të ngrohtë në shtëpi pas një udhëtimi anembanë globit, pasi në garazh ishte ngjitur një foto e një shenje ‘mirëseardhje në shtëpi’.