Celebrities Fashion Showbiz

Për 24 orë ndërroi 5 veshje, supermodelja Hailey Bieber di si të surprizojë!

Supermodelja, Hailey Bieber i ktheu trotuaret e qytetit të Nju Jorkut në pasarelen e saj personale të mërkurën, kur veshi pesë veshje të ndryshme ndërsa ishte jashtë dhe ishte duke promovuar linjën e saj të re të kujdesit të lëkurës, Rhode. Për një paraqitje në “Good Morning America”, sipërmarrësja bukuroshe e sapokrijuar zgjodhi një fustan midi elegant, ngjyrë të bardhë, ‘Jil Sander’, të kombinuar me bizhuteri ‘Tiffany & Co’.

Në fillim të kësaj jave, Bieber u emërua ambasadorja e re e markës për ‘Tiffany & Co’. Pas momentit të saj elegant, Bieber veshi disa kostume dhe fustane të përshtatura mirë dhe që i përkasin modës së lartë. Për një paraqitje në “Live!” me Kelly dhe Ryan ajo kishte veshur një kostum Sportmax ngjyrë kafe. Më vonë ajo ndërroi një fustan të zi me jakë të zezë Sportmax. Më pas ajo bashkoi një xhaketë sportive të përshtatur Aggi nga “Wolf and Badger” me një palë oksford lëkure të lyera, çorape të bardha, syze dielli klasike të zeza dhe vathë ‘Tiffany & Co’.

Bieber e mbylli ditën e saj të modës dhe të shtypit me një paraqitje në “Show Tonight With Jimmy Fallon”, e veshur me një fustan vezullues dhe plot me xixa, me tema 16 Arlington. Ajo e aksesoi look-un me një palë taka të qarta dhe unaza të ndryshme për më shumë shkëlqim. Daljet e Hailey-t gjatë ditës në Big Apple erdhën pasi ajo publikoi linjën e saj të re të kujdesit të lëkurës Rhode, të cilën ajo e përshkroi më parë për PEOPLE si diçka që ajo “gjithmonë e kishte ëndërruar” ta krijonte.

Kujtojmë gjithshtu se ajo së fundmi ka shprehur edhe mbështetjen e saj në lidhje me sidromën që ka prekur bashkëshortin e saj Justin Bieber dhe ka treguar se së bashku ata do të kapërcejnë çdo pengesë dhe do të kalojnë gjithçka.