Celebrities Gossip Showbiz

Rikthehet Fjolla Morina dhe në videoklipin më të fundit nuk i ka kursyer aspak skenat e nxehta…

Kohët e fundit këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka qenë në qendër të mediave rozë e shumë komentuar për lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Një lidhje kjo që u kurorëzua në martesë por që për pak kohë përfundoi gjithçka.

Këngëtarja prej disa kohësh është shkëputur nga muzika, por ditët e fundit na kishte paralajmëruar se do të rikthehej. Pak orë më parë, Fjolla lansoi projektin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin Nushi. Tanimë jemi mësuar me tipin provokues të bukuroshes që u sigurua të mos mungonte as këtë herë. ‘Suppa Duppa’ ka skena mjaft të nxehta dhe duket se pas gjithë bujës së madhe që krijoi, këngëtarja është kthyer si në kohët e saj të vjetra.

Vetëm pak pas ndarjes, Fjolla ka publikuar së fundmi në rrjetin e saj social Instagram disa fotografi dhe ka nxitur menjëherë dyshimet tek fansat e saj se mund të ketë nisur një romancë të re dashurie. E dyshimet vazhdojnë shtohen, sidomos pas Instastory-ve të para disa ditëve të postuar nga këngëtarja. Bukuroshja ka treguar gishtin e saj ku vendoset unaza e martesës dhe në të të vendosur një unazë të madhe diamanti.