Celebrities Gossip Showbiz

Supermodelja Heidi Klum pranon publikisht se ajo dhe bashkëshorti i saj 17 vite më i ri përdorin lodra seksi!

Supermodelja Heidi Klum është e martuar me Tom Kaulitz, i cili është 17 vite më i ri dhe së fundmi ka folur për jetën e tyre seksuale. Klum ishte e ftuar në podcastin “Call Her Daddy” dhe fillimisht foli për burrin e saj të parë.

Shiko të kaluarën time. Unë nuk kam një tip. Unë kam qenë me dikë tullac, shumë të vjetër, flokë të gjatë, i dobët. Personaliteti i tyre ishte gjithashtu shumë, shumë i ndryshëm. Në fund të fundit, ju dëshironi dikë që ju ndiheni rehat, që të bën të ndihesh mirë.

Më pas ajo foli për jetën e saj seksuale me Tom Kaulitz. “Kalojmë orë të tëra në dhomën e gjumit. Kur shikoj bashkëshortin, më vjen dëshira për të bërë seks”,-tha Heidi dhe zbuloi se vendet më të çmendura ku ajo bënte dashuri ishin avioni privat dhe deti. Gjithashtu, në podcast, Heidi zbuloi se ajo dhe burri i saj përdorin lodra seksi.

Sigurisht që po, pse jo? 

Klum vazhdon të pushtojë pasarelat dhe të bëjë kopertina revistash dhe fushata reklamuese. Siç shpjegon ajo në një intervistë për People’s StyleWatch asaj iu desh të krijonte rrugën e saj, sepse nuk ishte kurrë një nga modelet më të mira të epokës.

Unë kurrë nuk kam qenë në grupin e supermodeleve vërtet të shkëlqyera në atë kohë. Më kujtohet kur shkova në Paris dhe provova disa fustane. Unë kurrë nuk mund të përshtatesha me to. Unë isha e dobët, por modelet e tjera ishin edhe më të holla. Të gjitha gjërat që kam dashur të bëj në fillim, nuk kam arritur t’i bëj. Kështu që kërkova gjëra që mund të bëja. Unë e kam parë gjithmonë karrierën time si një shtëpi, ku nuk të duhet vetëm dera e përparme për të hyrë. Gjithmonë thosha, ‘Mirë, ata nuk më duan këtu për modë. Unë do të shkoj në vende të tjera të ndryshme të botës’.