Celebrities Magazine Showbiz

Të të grisen pantallonat përpara dashurisë tuaj të parë?! Vetëm Harry Styles mund t’i ndodhte kjo gjë!

Harry Styles mbeti i suprizuar teksa pësoi një mosfunksionim të garderobës teksa performonte para “dashurisë së tij të parë” Jennifer Aniston. Këngëtarit 28-vjeçar i’u grisën pantallonat në mes gjatë koncertit të tij në Los Angeles, ku mori pjesë ikona 53-vjeçare e Friends.
Harry kishte qenë duke kënduar këngën e tij hit “Music For A Sushi Restaurant” kur ndodhi incidenti i vështirë.

Ish-anëtari i One Direction ra në gjunjë përpara se të bënte një fytyrë të tronditur para turmës pasi kuptoi se pantallonat i ishin ndarë. Ai e mbuloi me shpejtësi grisjen me duar dhe arriti të shihte anën qesharake, duke u kërkuar falje pjesëtarëve të audiencës në rreshtin e parë.

Mu grisën pantallonat. Ndjej se duhet t’u kërkoj falje disa prej jush në pjesën e përparme. Dua të them, kjo është një shfaqje familjare.

Në një video nga shfaqja, muzikanti u pa duke vrapuar rreth skenës përpara se të kapte një flamur, të cilin e përdori për të mbuluar ndarjen duke e lidhur rreth belit të tij. Jennifer Aniston u pa duke shijuar shfaqjen dhe fansat e Harry-t u mblodhën shpejt në Twitter për të tallur këngëtarin. Ylli i lindur në Cheshire aktualisht po performon një rezidencë të shitur në Los Anxhelos përpara se të fitojë një varg të Grammy-t në fundjavën e ardhshme. Harry kishte pranuar më parë se aktorja ishte dashuria e tij e parë e famshme gjatë një paraqitjeje në “The Ellen DeGeneres Show” në vitin 2020.

Fansat bënë shaka sesi Harry do të mbahet zgjuar natën duke menduar për incidentin:

Nëse do të isha Harry, vetëm duke menduar për grisjen e pantallonave para Jennifer Aniston do të më dërgonte në pension të parakohshëm.

Pantallonat e Harry-t u grisën në të njëjtin koncert me Jennifer Aniston, dashuria e tij që kur ishte në pubertet.

Jennifer nuk ishte e vetmja personazh i famshëm që shijoi koncertin e Harry-t, me Kylie Jenner, Trevor Noah dhe Ellen DeGeneres gjithashtu të pranishëm. Harry aktualisht është në mes të shfaqjeve të tij “Love On Tour”, të cilat filluan në vitin 2021. Turneu përbëhet nga shtatë këmbë të shtrira gjatë 22 muajve. Ai do të përfundojë në korrik në Reggio Emilia, Itali.