Celebrities Gossip Showbiz

Tha se do të ‘dilte në pension’, Cameron Diaz i rikthehet aktrimit!

Cameron Diaz është fotografuar për herë të parë në setin e filmit të saj të rikthimit në Londër, Back In Action, katër vjet pasi konfirmoi daljen në pension dhe tetë vjet pasi luajti në filmin e saj të fundit. Aktorja, 50 vjeçe, dukej e pabesueshme me një mantel të kuq teksa shkoi në punë me mikun e saj yllin Jamie Foxx, 55 vjeç dhe Glenn Close, 75, në Londër të enjten mbrëma.

Pas vitesh spekulimesh, ajo zyrtarisht njoftoi se do të largohej nga aktrimi në vitin 2018, në mënyrë që t’i kushtonte më shumë kohë vetes dhe bashkëshortit të saj rocker Benji Madden, 43 vjeç. Një vit më vonë, ajo mirëpriti vajzën Raddix në dhjetor 2019 dhe tha se nuk mund ta imagjinonte ta linte fëmijën për të nisur ditët e xhirimeve 14-orëshe.

Dihet pak për komedinë e ardhshme aksion të Netflix, megjithatë Glenn u pa duke xhiruar skena me çiftin në lumin Thames, ndërsa Jamie përfundoi me një numër të ngjashëm tërheqës me atë të Cameron.

Një ambulancë u pa gjithashtu në zonën e rrethuar, ndërsa Cameron dhe Jamie përqafuan dy aktorë fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Me regji të Seth Gordon të Horrible Bosses dhe shkruar nga skenaristi i Neighbors, Brendan O’Brien, filmi u njoftua në qershor.