Celebrities Gossip Showbiz

Trendit të flokëve “butterfly” nuk i shpëtoi dot as Rina Balaj, ja si duket këngëtarja!

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it, por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen.

Modeli “butterfly” ose prerja “flutur” është një model flokësh që të jep iluzionin e flokëve të shkurtër, një trend tashmë që shumë vajza shqiptare ndër to edhe vajzat e showbizit e kanë provuar. E duket se së fundmi edhe Rina Balaj nuk i ka shpëtuar dot këtij trendi dhe ditën e sotme na ka treguar se si duket ‘look-u’ i saj i ri dhe mund të themi se i shkon shumë.

Së fundmi Rina ka marrë pjesë në një nga koncertet e ish-të dashurit të saj, Sin Boy dhe ka postuar video në rrjete sociale, ku shihet duke kënduar pjesën e saj në bashkëpunimet e tyre nga ana tjetër e skenës teksa ai performonte.