Celebrities Gossip Showbiz

U bë xheloz për foton e partneres, Ryan Reynolds vendos të hakmerret në këtë mënyrë…

Taylor Swift dhe Blake Lively, të cilat morën pjesë në premierën e filmit “Reinassance” të Beyonce në Londër në fillim të javës, postuan foto nga premiera e paharrueshme në rrjetet e tyre sociale. Një foto që bëri që interneti të “shpërthente”, shfaq shoqet e ngushta duke pozuar me njëra-tjetrën por Ryan Reynolds duke u ndjerë i lënë anash, postoi një imazh qesharak me fotoshop në InstaStory-n e tij të fytyrës së tij dhe Travis Kelce mbi partneret e tyre.

Reynolds dhe Lively njihen për ‘ngacmimin’ e vazhdueshëm të njëri-tjetrit në mediat sociale kur festojnë momentet historike, kështu që kjo duket se është e njohur për aktorin kanadez. Të dy Blake Lively dhe Ryan Reynolds kanë treguar publikisht mbështetjen e tyre për çiftin e ri.

Veçanërisht, ata ishin pjesë e grupit të madh të miqve që shoqëruan Swift për të parë Kelce në aksion kur Chiefs luajtën kundër New York Jets në fillim të sezonit në stadiumin MetLife. Miqësia e Swift-it me familjen Lively-Reynolds ka një numër të konsiderueshëm vitesh mbi shpinë.

Vlen të theksohet gjithashtu se Taylor Swift ka vendosur të zhvendoset me të dashurin e saj, Travis Kelce, në rezidencën e tij të sapo blerë dhe me vlerë 6 milionë dollarë në Kansas City, sipas Daily Mail. Çifti ka vetëm tre muaj së bashku, por Kelce e bleu pronën luksoze duke menduar edhe për të dashurën e tij të famshme.