Celebrities Film & Tv Gossip Music Showbiz

Aktori Robert De Niro ka blerë të gjitha albumet e këngëtares së njohur por thotë se nuk është fans i saj!

Aktorit të njohur Robert De Niro i pëlqen muzika e Taylor Swift, megjithëse është e paqartë nëse ai do ta konsideronte veten një fans i vërtetë i saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi për Variety, De Niro u pyet për shfaqjen e filmit të shkurtër të Swift “All Too Well” në Festivalin Tribeca 2022, të cilin aktori legjendar 78-vjeçar e bashkëthemeloi me Jane Rosenthal në 2002. Duke qeshur ai u shpreh se:

Unë i kam të gjitha albumet e saj. Unë nuk jam një fans. Unë ndoshta e dëgjoj muzikën e saj dhe më pëlqen në radio. Vajza ime e vogël vendos një stacion dhe më çmend kur bisedojnë por kur ata kanë muzikë, është në rregull.

Swift do të shfaqë “All Too Well: The Short Film” në Beacon Theatre në Nju Jork më 11 qershor si pjesë e një ngjarjeje të titulluar “A Conversation with Taylor Swift”, gjatë së cilës ajo do të mbajë gjithashtu një fjalim rreth krijimit të filmave. Nëse De Niro do të jetë i pranishëm do të përcaktohet, megjithëse ai mund të ketë folur me Swift për muzikën e saj gjatë xhirimit të filmit të ardhshëm të David O. Russell në Amsterdam, në të cilin ata të dy do të shfaqen së bashku me Christian Bale, Margot Robbie dhe John David Washington. Xhirimet për filmin përfunduan në mars dhe aktualisht është vendosur të shfaqen në 4 nëntor.

Figura të tjera të njohura që do të marrin pjesë në diskutime gjatë Festivalit të Filmit Tribeca të këtij viti, i cili zhvillohet nga 8 deri më 19 qershor, përfshijnë Pharrell Williams, Cynthia Erivo, Seth Meyers, Aidy Bryant, Tyler Perry, Gayle King dhe Al Pacino.

Në nëntor 2021, Swift publikoi filmin e shkurtër 13-minutësh, i cili shërben si një video muzikore për “All Too Well (10 Minute Version) (Versioni Taylor),” një këndvështrim i zgjeruar për këngën e preferuar të fansave nga “Red” i vitit 2012, i paraqitur në të fundit Year’s Red (Versioni Taylor) – albumi i fundit në serinë e saj të vazhdueshme të ri-regjistrimeve.