Celebrities Magazine Showbiz

“Ata po jetojnë të ndarë”/ Mos ndoshta divorci i radhës në Hollywood është midis George dhe Amal Clooney?

Aktori i famshëm George Clooney po shkon drejt divorcit nga gruaja e tij? Burimet raportojnë se 63-vjeçari dhe Amal Clooney janë nën presion për të gjetur kohë për njëri-tjetrin gjatë një jete shumë të ngarkuar. Clooney, një zemërthyes i Hollywood-it kur ishte më i ri, ka qenë i martuar me Amal Clooney që nga viti 2014. Dyshja u takuan rreth një vit më parë, pak pasi ai vendosi ta quante atë me Stacy Keibler.
Dhe me pak se një dekadë, kjo është lidhja e tij më e gjatë dhe martesa më e gjatë deri më tani, por sa më gjatë mund të zgjasin pasi një person i brendshëm derdh çajin për kufizimet e tyre kohore për njëri-tjetrin.

Një burim ekskluzivisht për In Touch thotë:

Ata janë të dy punëtorë të fortë, kështu që është sikur janë në flluskën e tyre të vogël. Ata janë në dy botë shumë të ndryshme 90 për qind të ditës. Ata po bëjnë jetë të ndara.

Clooney vendos gruan mbi karrierën

Dyshja prezantuan një rregull që thoshte se ata nuk mund të shkonin më shumë se një javë larg njëri-tjetrit, si pamje për të koordinuar oraret e tyre, në kohën kur u martuan, pasi Clooney shtoi se “funksionoi mjaft mirë”.

Por me kalendarin e tij që ka filluar të bëhet gjithnjë e më i plotë falë rolit të tij si producent filmash, ndërkohë që Amal Clooney mbetet e zënë me jetën e saj si avokate e të drejtave të njeriut në Evropë, ata po e kanë më të vështirë ta bëjnë Oqeanin Atlantik aq të vogël sa ai. ishte 10 vjet më parë. Megjithatë, Clooney ka thënë më herët se asgjë nuk do të jetë më e lartë se 46-vjeçari, përfshirë karrierën e tij, i cili është edhe nëna e dy fëmijëve të tij binjakë.

Clooney tha në vitin 2021:

Nuk kam pse të aktroj. Unë dhe gruaja ime e patëm këtë bisedë kur mbusha 60 vjeç. Unë thashë: “Ne të dy e duam atë që bëjmë. Por duhet të sigurohemi që të mos rezervojmë veten pa kuptim.”