Celebrities Gossip Showbiz

Beyoncé thyen heshtjen mbi thashethemet e tradhëtisë së Jay-Z: “Unë jam numri një, unë jam e vetmja…”

Beyoncé dukej se kishte adresuar thashethemet e tradhëtisë së Jay-Z, si dhe incidentin famëkeq të ashensorit Solange Knowles në albumin e saj të ri, “Rennaissance”. Superylli botëror, 40 vjeç, publikoi albumin e saj të shumëpritur më 29 korrik dhe kishte shumë mesazhe të pabesueshme brenda secilës këngë.

Albumi i saj i shtatë ka 16 këngë ku ajo trajton marrëdhënien e saj me Jay-Z, 52 vjeç, dhe motrën e saj Solange, 36 vjeç. Në “Plastic Off The Sofa”, Beyoncé këndon për kritikat për marrëdhënien e saj me reperin, me të cilin u martua në vitin 2008.

Ne nuk kemi nevojë për pranimin e botës / Ata janë shumë të vështirë me mua / ata janë shumë të vështirë me ty, djalë.

Djalë, e di që askush nuk është i përsosur, kështu që do të të lë të jesh, do të të lë të jesh.

Këngëtarja me sa duket ka lënë të kuptohet edhe për vajzat e tjera me të cilat u përfol se Jay-Z kishte qenë.

Unë jam numri një, unë jam e vetmja / Mos e humb kohën tënde duke u përpjekur të konkurrosh me mua / Askush tjetër në këtë botë nuk mund të mendojë si unë / Unë jam e shtrembëruar, kontradikte, e mbaj atë të varur.