Celebrities Gossip Showbiz

Në premierën e filmit ‘Babylon’, Brad Pitt vendos të shoqërohet nga partnerja e tij!

Pas lajmeve nëntorit të kaluar se Brad Pitt u vu re me Ines de Ramon në një koncert Bono, thashethemet filluan të qarkullojnë për romancën e tyre. Të enjten e kaluar, aktori solli të dashurën e tij të re në premierën e ‘Babylon’ në teatrin kinez të Los Angeles. Ai thuhet se u pa duke u shoqëruar me të dhe duke u përzier me pjesën tjetër të kastit të filmit. Çifti i ri thuhet se janë në lidhje prej muajsh dhe duket se po e shijojnë kohën së bashku.

Brad Pitt kishte vite që ishte beqar që kur u divorcua nga aktorja Angelina Jolie, me të cilën ka gjashtë fëmijë. Ish-çifti kishte një problem të madh ligjor pasi Pitt u akuzua zyrtarisht për dhunë në familje kundër Jolie dhe një prej fëmijëve të tyre, Maddox. Pitt nuk ka pushuar kurrë së punuari në Hollywood me kompaninë e tij të prodhimit dhe të luajë në filma që janë vlerësuar nga kritika vitet e fundit. Por kjo marrëdhënie e re do të thotë se ai më në fund gjeti kohë për t’ju ofruar një partnereje të mundshme që i pëlqen.

Sipas një raporti nga People, çifti i ri është i lumtur dhe po i çon gjërat në një nivel të ri me planet për të kaluar së bashku natën e Vitit të Ri. Ata tashmë kanë disa muaj që janë në lidhje dhe janë shumë të lumtur së bashku. Ines de Ramon u nda nga bashkëshorti Paul Wesley, i cili është një aktor i njohur nga seriali “The Vampire Diaries”. Ajo kishte qenë beqare për disa muaj, por u takua me Brad Pitt dikur gjatë asaj periudhe, çifti e goditi atë dhe ata janë takuar vazhdimisht që atëherë. Me këto plane të reja për të kaluar pushimet së bashku, Brady Pitt mund të ketë gjetur dashuri të re pas marrëdhënies së tij të trazuar me Angelina Jolie.