Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip
Shtatzënitë e fshehta janë bërë trend! Marina Vjollca nënë për herë të parë?!

Një ndër çiftet më të përfolura të showbiz-it shqiptarë është Marina Vjollca dhe Getoari. Ky…

Orinda Huta: “Nuk kam dashur ta di gjininë e fëmijës…”

Pak javë më parë, çifti më i dashur i publikut, Orinda Huta dhe Turjan Hysko…

Lei Kraja shpreh se është “pro-Rama”, shokon me deklaratën: “Më pëlqen!”

Një vajzë e cila nuk preferon të ekspozohet shumë nëpër intervista është Lei Kraja, e…

Pasi fitoi betejën ligjore ndaj Brad Pitt, Angelina Jolie bën një tur nëpër Europë!

Angelina Jolie është një nga aktoret më të talentuara dhe shumë të dashura për publikun…

Po këtë herë çfarë bëri?! Kim Kardashian merr paralajmërim…

Kim Kardashian është një nga yjet e “Keeping Up With the Kardashians” e cila shpeshherë…

Prisni se vera nuk ka mbaruar ende! Dafina do të bashkojë forcat me këtë reper shumë të njohur

Dafina Zeqiri është padyshim një nga këngëtaret më të mira që ka vendi ynë dhe…

Ish-kokurrentja e “Për’Puthen” tregon për lidhjen e saj më të re!

Sara Malaj një nga ish-konkurrentet më seksi të emisionit “Për’Puthen” vendosi që të dalë nga…

“I kanë zhdukur ndihmat tona me qëllim që të thuhet se Kosova nuk ka ndihmuar Shqipërinë”, Morena Taraku reagon ashpër ndaj Edi Ramës

Morena Taraku është një këngëtare që rrallëherë përflitet për skandale apo për reagime publike. Megjithatë…

12 këngë që ndoshta nuk e dinit se Rihanna i ka refuzuar dhe më vonë u bënë super hite!

Rihanna është padyshim një divë e muzikës e cila ka lënë gjurmë në gjithë vitet…

Arilena nuk di të ndalet! Ja me kë artist të njohur do të bashkojë forcat

Që Arilena Ara nuk po ka të ndalur që pas rikthimit të saj kjo është…

Pas Bieta Sulos, ‘Specialistja’ e radhës e UKD është Zaimina Vasjari!

Epo duket se Vip-at tonë nuk ju mjaftojnë pozicionet e tyre të punës dhe kanë…

Dua Lipa ndodhet me pushime në Shqipëri, por çfarë komenti ka vjehrra e saj për këtë?

Prej disa ditësh këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ndodhet me familjen e…

Ups! Zbulohet i dashuri i Kejvina Kthellës gjatë pushimeve në Turqi

Kejvina Kthella është një ndër modelet më seksi në vendin tonë edhe pse së fundmi…

George Clooney dhe partnerja e tij hedhin poshtë zërat se po presin një fëmijë!

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se aktori i njohur George Clooney dhe bashkëshortja e tij…

‘Nuk e gjeta veten si aktore, më mirë do të ishte prezantuese’, Lei Kraja zbulon të vërtetën mbi largimin nga Portokalli

Lei Kraja është një prezantuese jo pak e njohur e televizionit tonë. Së fundmi ajo…

Pikturoi portretin e të ndjerit Princit Philip, Mbretëresha Elizabetë falenderon vajzën për gjestin!

Së fundmi, Mbretëresha Elizabetë i ka dërguar një letër përdorueses së TikTok-ut, Honor Morrison, e…

Aktorja e njohur i shtohet listës së të famshmëve që përkrahin fëmijët e tyre LGBT+!

Aktorja e njohur, Jamie Lee Curtis së fundmi ka habitur me deklaratën e saj. Ajo…

Brenda rezidencës 15.4 milionë dollarëshe të Lil Wayne…

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se reperi i njohur Lil Wayne ka blerë…

“Planeti jonë i shkretë është duke qarë”, Dua Lipa reagon pas zjarreve në Turqi!

Turqia po përballet së fundmi me krizën e ndryshimeve klimatike. Shumë vende në Turqinë jugore…

Po këtë herë çfarë kanë? Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë ‘thumbat’ për njëri-tjetrin në rrjete sociale

Ish-at gjithmonë e gjejnë një mënyrë si të jenë prezentë në jetën tonë dhe duket…

E keni dëgjuar sa bukur këndon vajza e Xhensilës?

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë…

Ledjana reagon për herë të parë pasi Mevlani dhe Aristela u shfaqën së bashku në krevat!

Dramat e “Për’Puthen” nuk kanë fund as pas përfundimit të programit. Ditën e djeshme dy…

Për çfarë kërkoi ndjesë publike Capital T?

Para pak ditësh, Capital T nxori këngën e tij më të fundit. ‘Buzëqeshje’ ka afro…

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck më të dashuruar se kurrë, po këtë herë si fotografohet dyshja?

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë një nga çiftet më të përfolura të momentit. Dyshja…

Pse romanca e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u kthye në një makth?!

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston kanë qenë dyshja perfekte e Hollywood-it ku e gjithë ecuria…

Heidi Klum më e dashuruar se kurrë në krahët e partnerit të saj 17 vite më të ri!

Duket se kjo është vera e të dashuruarve teksa shumë çifte të showbiz-it shqiptar dhe…

Tjetër fëmijë për Amal Alamuddin e George Clooney?

4 vjet pas binjakëve Ella e Alexander, a po bëhen sërish prindër Amal Alamuddin e…

Yjet e “Buffy the Vampire Slayer” 24 vite më vonë…

Mund të jetë e vështirë të besohet se episodi i parë i “Buffy the Vampire…

“Nuk më beson askush që ekzistoj vërtet”/Rrëfehet për herë të parë sozia e Brad Pitt!

Një person i ngjashëm me yllin e Hollivudit, Brad Pitt ka zbuluar se si është…

Këta të famshëm pas roleve të tyre nëpër filma nuk e harruan njëri-tjetrin dhe zgjodhën të mbeten…

Ka disa çifte filmash romantikë që lanë gjurmët e tyre në historinë e kinemasë dhe…

Promovon ushqyerje të shëndetshme, Kim Kardashian kapet mat duke konsumuar ‘Fast-Food’!

Ylli I “KUWTK”, Kim Kardashian është super e fiksuar pas fitnesit dhe ndjek një regjim…

Rrezikon të dënohet me burg, çfarë po ndodh me Shakira-n?!

Këngëtarja e njohur Shakira rrezikon të përballet me gjyqin në Spanjë për pretendimin e shmangies…

Aurela Hoxha bëhet nënë dhe sa të fshehtë e paska mbajtur…

Që prej muajit maj mediat dhe portalet ‘shpërthyen’ nga spekulimet se Aurela Hoxha është bërë…

Nuk duroi më gjatë, Liam Payne rikthehet në krahët e ish-të fejuarës?!

Këngëtari i njohur Liam Payne po përflitet së fundmi në media për një rikthim me…

Njihuni me të famshmit të cilët janë krenarë të rrisin fëmijë LGBT+!

Sipas një studimi, 1% e fëmijëve 9 dhe 10-vjeçarë identifikohen si homoseksualë, biseksualë ose transgjinorë….

Pasi fyu rëndë homoseksualët dhe të infektuarit me HIV, reperi i njohur vjen me një tjetër deklaratë!

Komentet që reperi DaBaby ka bërë gjatë një festivali për njerëzit me HIV dhe homoseksualë…

Adele dhe partneri i saj na vërtetuan që në një marrëdhënie nuk ka rëndësi vetëm dashuria!

Prej disa kohësh tanimë këngëtarja e njohur Adele është në një lidhje me reperin Rich…

Aktori i njohur i “Prison Break” diagnostikohet me autizëm!

Aktori i njohur Wentworth Miller, ka zbuluar së fundmi se është diagnostikuar me autizëm një…

“Do ta kalojmë këtë sfidë!”, partneri i dedikon fjalët më të ëmbla Fjolla Morinës

Gjithë mediat ‘shpërthyen’ nga video e arrestimit të Fjolla Morinës për akuzën e armëmbajtjes pa…