Celebrities Gossip Showbiz

Çifti më i përfolur i momentit?! Mos ndoshta Selena Gomez dhe Zayn Malik janë në një romancë?!

Selena Gomez dhe Zayn Malik janë kryefjala e TikTok pasi një përdorues pretendoi se të dy po shfaqeshin në një restorant në Nju Jork. Selena Gomez dhe Zayn Malik së fundmi kanë shijuar një natë së bashku, sipas një përdoruesi të mediave sociale. Prezantuesja e restorantit të Nju Jorkut, Klarissa Garcia, ndau në një video të 23 marsit se ajo mësoi se dyshja ishin jashtë së bashku nga një shoqe.

Ne të dyja punojmë në restorante ku njerëzit e famshëm shkojnë ndonjëherë.

Klarissa më pas ndau një pamje të mesazheve të WhatsApp midis saj dhe shoqes së saj që tregonte daljen e supozuar mes Selena, 30 dhe Zayn, 30.  Pasi mori tekstin, Klarissa vendosi të shihte nëse dyshja janë miq në Instagram.

Kam kontrolluar nëse ata madje e ndiqnin njëri-tjetrin dhe siç mund ta shihni, Zayn ndjek vetëm 18 persona. Selena është një prej tyre.

Fotot e daljes së tyre të darkës së fundit ende nuk janë shfaqur. Përveç kësaj, E! News ka kontaktuar me përfaqësuesit e Selenës dhe Zayn për koment dhe nuk ka marrë përgjigje. Kujtojmë se  në vitin 2013, Selena iu kërkua nga Extra të tregonte se cilin anëtar të One Direction do të zgjidhte për një puthje. Përgjigja e saj? “Zayn,” tha ajo duke qeshur.

I dua të gjithë ata. I kam takuar. Ata janë shumë të ëmbël. Ata janë vërtet djem të mirë.

Në të njëjtin vit, ajo e quajti atë anëtarin e saj të preferuar të grupit të djemve, duke i thënë Capital FM se kjo ndodh sepse ai është i lezetshëm. Por në fillim të këtij muaji, Selena u tregua e sinqertë në jetën e saj në lidhje, duke pranuar se nuk ka pasur shumë fat në departamentin e takimeve. Ajo u pa në një video duke sinkronizuar një këngë audio që thoshte:

E urrej kur vajzat thonë: “O zot, dashuria ime as që e di që unë ekzistoj”.

Selena vazhdoi të lë të kuptohet për statusin e saj të marrëdhënies në mbishkrim, duke shkruar:

Ende këtu jam duke e kërkuar atë.