Celebrities Gossip Showbiz

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shijojnë pushimet në Ibiza!

Ata janë duke shijuar një pushim familjar pasi mirëpritën një foshnjë në prill. Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo vazhduan të shijonin diellin në Ibiza të dielën, teksa pushonin në një superjaht luksoz.

Bukuroshja zgjodhi një fytyrë të freskët dhe lejoi që flokët e saj të errëta të lagura t’i binin natyrshëm mbi supet e saj pas një zhytjeje të shpejtë në det, teksa mbante veshur rroba banjo në ngjyrë të errët. Ndërkohë Ronaldo shfaqi muskujt e tij teksa shkonte pa këmishë dhe kishte veshur një palë rroba banjo bardheblu.

Sulmuesi i Manchester United bëri një dush jo shumë privat në kuvertë përpara se të mbulohej me një peshqir dhe të pushonte në telefonin e tij. Çifti së fundmi u nisën për një pushim familjar në Majorka me pesë fëmijët e tyre dhe Georgia ndau një foto mahnitëse familjare.

Që nga takimi në vitin 2016 në një dyqan Gucci ku ishte asistente, Georgina ka ndjekur pesë herë fituesin e Topit të Artë Ronaldo nga Madridi në Torino dhe më pas në Manchester, teksa ai u largua nga Real Madrid për Juventus dhe United. Djali më i madh i Ronaldos, Cristiano Jr. lindi në Shtetet e Bashkuara në vitin 2010, por u kthye menjëherë në Madrid për t’u rritur në Spanjë. Identiteti i nënës së tij nuk dihet.