Celebrities Gossip Showbiz

Dikush të dalë vullnetar të “qetësojë” Jennifer Lopez-in, Ben Affleck dhe Jennifer Garner fotografohen në momente intime!

Regjisori i njohur Ben Affleck dhe aktorja Jennifer Garner janë fotografuar së fundmi në momente intime teksa ishin brenda makinës së Affleck. Në fotot e marra ekskluzivisht nga PageSix, dy ish-partnerët ndanë një përqafim ndërsa Garner u përkul përpara nga sedilja e pasme e automjetit të Affleck. Vajza më e vogël e ish-çiftit, Seraphina, ishte ulur në anën e pasagjerit pranë babait të saj.

Në një moment, ylli i “Justice League” u pa duke u përkulur drejt shpatullës së ish-bashkëshortes së tij përpara se ajo të dilte nga makina. Ish-çifti kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkë-prindërore pavarësisht thashethemeve për tradhti dhe problemet e lojërave të fatit që dyshohet se kanë çuar në divorcin e tyre.

Affleck dhe Garner u martuan në vitin 2005. Një ditë pasi festuan 10 vjet martesë, të dy njoftuan se po ndaheshin. Ylli i “Alias” që atëherë ka nisur një romancë me biznesmenin John Miller dhe regjisori i “Argo” u martua me ish-partneren Jennifer Lopez. Lopez, nga ana e saj, ka binjakët Max dhe Emme me ish-bashkëshortin Marc Anthony.

Sa i përket rindezjes së romancës mes Lopez dhe Affleck, fillimisht dyshja u takuan dhe u fejuan në fillim të viteve 2000. Megjithatë, ata e ndërprenë fejesën e tyre në vitin 2004. Ndërsa ylli i “Good Will Hunting” dhe këngëtarja e “Jenny From the Block” shkuan në rrugë të ndara dhe filluan të takoheshin me njerëz të tjerë, ata u kthyen në krahët e njëri-tjetrit në vitin 2021. Që nga ajo kohë, çifti ka bërë dalje të ndryshme publike së bashku.