Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Don Xhoni zbulon datën e publikimit për kundërpërgjigjen ndaj reperave të tjerë: “Unë flas i fundit!”

Jo pak bujë bën “diss-et” e njëpasnjëshme që reperët po i drejtonin njëri-tjetrit përgjatë muajve të fundit.

Pikërisht, kur dukej se ujërat u qetësuan, reperi më i ri në treg, Don Xhoni po zgjedh ti trazojë sërish. Pas “goditjeve” në këngë nga të tjerë këngëtarë, ai është shprehur se do të thotë fjalën i fundit.

Gjithashtu, ka zbuluar edhe detaje nga ky projekt i ri i tiji, i cili do të jetë freestyle i titulluar “Un foli i fundit” dhe do të publikohet më 15 maj. Don Xhoni është shprehur se nuk do të jetë një diss, por do të “prekë” nga pak të gjithë ata që e kanë sulmuar.

Epo na mbetet të presim nëse do të jetë pikërisht ai që do të flasë i fundit!