Celebrities Music Pardon My French Showbiz

Ekskluzivisht për TAR, David Dreshaj zbulon emrin e artistes së njohur që do të sjellë një super bashkëpunim!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” me Jonida Aliçkollin ka qenë artisti i njohur, David Dreshaj. Ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me fillimet e karrierës së tij, projektet e reja dhe jo vetëm…

Ekskluzivisht për Top Albania Radio, David Dreshaj zbuloi se këtë verë ai do të sjellë një bashkëpunim me artisten e njohur Ronela Hajatin.

Kam pasur bisedime me shumë artiste të showbiz-it shqiptar sepse kemi menduar të sjellim diçka, disa edhe kam filluar t’i realizoj. Momentin e duhur kur do të lançohet nuk e di por mund ta them ekskluzivisht për Top Albania Radio që e kam një bashkëpunim me Ronela Hajatin. Një këngë shumë verore, ‘clubish’ për audiencën dhe për njerëzit që do vijnë nga jashtë do ta shijojnë shumë në clube, lounge dhe kafe. 

Artisti tregoi gjithashtu se kjo verë për të do të jetë me mjaft impenjime edhe në vendin tonë ku zbuloi se do të fillojë me disa festivale të mëdha dhe me koncerte.

Kam punuar dhe kam luftuar shumë. 

Është Eurovisioni në fokusin e tij si artist?

Absolutisht, është edhe ka qenë gjithmonë në sirtar si ëndërr. Një ditë do e realizoj, kur ta ndiej unë që jam i gatshëm dhe kur të ma thotë zemra. Cilido artist që thotë se nuk do të shkojë në Eurovision gënjen. Është sfidë dhe përgjegjësi më vete.