Celebrities Gossip Showbiz

Eni Koçi paralajmëron rikthimin në muzikë!

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë bërë prindër të herë të parë gjatë vitit të kaluar në muajin tetor. Krahas çifti na zbuloi dhe emrin e engjëllit të vogël që erdhi në jetë dhe e kanë pagëzuar me emrin Adea.

Projekti i fundit i artistes ishte në bashkëpunim me partnerin e saj dhe 8 muaj pas, tanimë edhe si një mama, Eni ka paralajmëruar se ka gati këngën e saj më të re. Në një bisedë online me ndjekësit e saj kur është pyetur se kur do të sjellë një projekt të ri, bukuroshja është përgjigjur:

Projekti i ri është gati thjesht ka mbetur të vendosim datën e publikimit.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë një ndër çiftet më simpatike të showbiz-it. Ata deklaruan se i kanë dhënë fund beqarisë dhe jo së fundmi por që në vitin 2019. Çifti, të cilët janë prej disa vitesh e kanë mbajtur të fshehtë, por e publikuan lajmin me anë të një fotoje të postuar në Instagram, ku Eni shfaqet me fustanin e bardhë të nusërisë, ndërsa Genci me kostum të zi.