Celebrities Gossip Showbiz

Familja Kardashian habit fansat, po këtë herë çfarë bëri Kim?!

Fansat shprehën konfuzion pasi Kim Kardashian dhe familja e saj e famshme morën pjesë në koncertin e ditëlindjes së Beyoncé në fillim të kësaj jave në turneun botëror të Renaissance. Këngëtarja dhe kantautorja, 42 vjeç, doli në skenën e stadiumit SoFi në Inglewood, Kaliforni, të hënën për një koncert që u mbajt në ditëlindjen e saj. Një mori personalitetesh të njohura ishin të pranishëm, duke përfshirë Diana Ross, Adele dhe Justin Bieber.

Kris Jenner, 67 vjeç, u shoqërua nga disa nga familja e saj në këtë ngjarje. Ajo shoqërohej nga vajzat e saj Kim, 42 vjeç, dhe Khloé Kardashian, 39 vjeç. Grupi i tyre përfshinte gjithashtu nipërit e Kris, North West, 10 dhe Penelope Disick, 11. Kris ndau përmbajtje rreth koncertit në Instagram, duke përfshirë një selfie që e shfaqte atë pranë Kim, North dhe të pranishmëve të tjerë. Ajo gjithashtu postoi pamjet e saj në turmë, si dhe klipe të Beyoncé duke performuar në skenë. Postimi i saj në platformë nxiti reagimin e fansave, me disa spekulime se ka tension mes Beyoncé dhe familjes. Një person shkroi në seksionin e komenteve të postimit:

Mendova se Beyoncé i urren Kardashians.

Një tjetër tha:

Beyonce e urren Kimin.

Një i tretë komentoi:

Mendova se Beyonce nuk mund t’i duronte Kardashian.

Megjithatë, disa fansa mbrojtën familjen në seksionin e komenteve, duke sugjeruar gjithashtu se nuk ka tension mes Beyoncé dhe Kim. Nga disa fansa është pohuar se këngëtarja e ka ftuar Kimin në festën e ditëlindjes vitin e kaluar.