Celebrities Gossip Showbiz

“Hipokrite je ti…”, Olta dhe Fotinia debatojnë me tone të larta zëri!

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

Banorët të cilët vazhduan pjesën e dytë të programit ishin Luizi dhe Visin dhe të ftuar Olta me Fotinin. Luizi i kërkon vajzave të flasin për debatin mes të dyjave që ka ndodhur para 2 ditësh ama diskutimi u zhvillua në debat me tone mjaft të larta nga Olta.

 Olta: Hipokrite je treguar ti

Fotini: Ule zërin

Olta: Tani ti je acaruar se nuk jam marrë me ty, nuk të kam në fokus fare

Fotini: As nuk kam nevoj

Olta: Ke ardhur me atë të fitueses, por ka qenë kohë tjetër tani është koha e Oltes dhe Luizit…Ti nuk di çfare është hipokrizia…

Fotini: I shurdhoi njerezit

Banorët e parë që e nisën programin ditën e sotme ishin Olta, Kiara me të ftuar Kristin dhe Qetsorin. Vajzat e kanë pyetur Qetsorin se përse zgjodhi në fillim të afrohej me Oltën më shumë se me banorët e tjerë dhe ai është përgjigjur.