Celebrities Gossip Showbiz

Ja si maskohen Kylie dhe Kendall Jenner për Halloween!

Kylie Jenner dhe motra e saj Kendall bashkuan forcat për një kostum të dyfishtë të frymëzuar nga Batman Forever i vitit 1995 në postimet e mediave sociale para Halloween të hënën. Ylli 26-vjeçar i kozmetikës u shfaq si Spice, shoqëruesja më e mprehtë e Two-Face, ndërsa modelja 27-vjeçare dukej engjëllore në të gjitha të bardha teksa portretizonte bashkëpunëtorin e tij më të mirë, Sugar.

Kylie dhe Kendall dukej se i kishin përshtatur kostumet e tyre pothuajse në mënyrë të përsosur me origjinalet e Debbie dhe Drew, me vetëm dallime të vogla.

Yjet e Kardashians u shfaqën gjithashtu në një video të shkurtër të TikTok të postuar në llogarinë e Kylie, në të cilën ata sinkronizoheshin me një skenë gazmore nga Mean Girls, pasi Kendall më parë rikrijoi një tjetër skenë nga filmi në fillim të këtij muaji. Kylie theksoi dekoltenë e saj në kostumin e saj prej lëkure të zezë me prerje të ulët, me sup.

Kostumi i hollë theksoi figurën e saj dhe e veshi atë me geta rrjetë dhe doreza të zeza që arrinin deri te parakrahët e saj. Ajo dukej se i mbulonte flokët e saj të zakonshme në ngjyrë të zezë me një paruke të zezë voluminoze të kuqe molle karamele që kalonin nëpër kaçurrelat e çrregullta. Kylie e kompletoi veshjen e saj me një gjerdan të zi me thumba të mprehta, dhe fytyrën e saj të grimuar me rimel të mrekullueshëm ngjyrë vjollce dhe buzë të theksuara.