Celebrities Gossip Showbiz

“Ju lutem mos me gjykoni…” Victoria Beckham ka një kërkesë për ndjekësit!

Victoria Beckham i është lutur fansave të saj që të mos e gjykojnë për zgjedhjen e saj në veshje, pasi ajo veshi xhaketën e bashkëshortit David për një udhëtim nëpër kopshtin e tyre. Dizajnerja e modës, 48 ​​vjeçe, postoi në Instagram Stories të shtunën për t’u mrekulluar me rrezet e diellit dhe temperaturat më të ngrohta.

Ajo u tha ndjekësve të saj se po shfrytëzonte rastin për të shkuar për një udhëtim në fshat me David, 47 vjeç, në makinën e tij të fermës, të cilën ajo zbuloi se ia kishte blerë atij si dhuratë Krishtlindjet e kaluar. Ajo kishte veshur një pulovër blu dhe sipër një xhaketë jeshile me një kapuç të vijëzuar, të cilën ajo e përshkroi si ‘pikante’.

Ju lutem mos më gjykoni për këtë xhaketë! I përket @davidbeckham.

Duke folur për ndjekësit e saj, Victoria tha:

Është një ditë kaq e bukur sot në fshat. Dielli po shkëlqen, është jashtëzakonisht ngrohtë duke marrë parasysh kohën e vitit. Dhe David dëshiron të shkojë për një makinë të vogël me makinën e tij të vogël të fermës.

Pra, ai më ka veshur me xhaketën e tij shumë pikante. Kjo nuk është xhaketa e zgjedhjes sime! Por është një ditë kaq e bukur, më pëlqen të jem këtu.