Celebrities Gossip Showbiz

“Spice Girls” ribashkohen dhe kërcejnë nën tingujt e njërës prej këngëve të tyre!

David Beckham ndau një video speciale të gruas së tij Victoria dhe shoqeve të saj të ish-grupit Spice Girls duke kërcyer nën muzikën e tyre të vjetër gjatë festës së ditëlindjes së 50-të të Geri Horner. Ish-futbollisti, 47 vjeç, postoi në Instagram të hënën për të ndarë klipin e stilistes, 48 vjeç, me Geri, Melanie C dhe Emma Bunton, në pistën e vallëzimit, ndërsa Mel B, nuk ishte e pranishme, për shkak të një ngjarjeje familjare.

Duke ekzekutuar disa lëvizje në këngën e tyre të vitit 1996, Say You’ll Be There, Victoria, e cila vendosi të mos merrte pjesë në turneun e ribashkimit të grupit në vitin 2019, sigurisht dëshmoi se ajo ende ishte shumë e aftë.

Emma u sigurua që t’u jepte fansave një vështrim të brendshëm të festës luksoze të ditëlindjes së Gerit të dielën, e cila u mbajt gjatë fundjavës. Këngëtarja shpërndau një foto të ëmbël të Davidit, bashkëshortit të saj, Jade Jones, 43 vjeç, dhe burrit të Gerit, Christian Horner, 48 vjeç, duke shkëlqyer në këtë event.

Ajo erdhi pasi Baby Spice u ribashkua me shoqet e saj të grupit Victoria dhe Mel C në festë. “Dhe djemtë”, shkruhej te postimi i saj, duke shtuar tre emoji me zemër. Emma kishte ripostuar në InstaStory një video që Victoria kishte shpërndarë, duke i treguar ato duke u përqafuar në festë ndërsa kujtonin kohën e tyre në grupin ikonik të vajzave.