Celebrities Gossip Showbiz

“Ka një vend në ferr për…”/Shakira pritet të thyejë heshtjen dhe të nxjerrë detaje tronditëse nga ndarja me Pique!

E hëna nisi me polemika pasi u njoftua se Shakira do të jepte intervistën e saj të parë për ‘En Punto’, një shfaqje televizive në Canal Las Estrellas të Meksikës, më shumë se gjysmë viti pas ndarjes së saj nga Gerard Pique. Kjo pason edhe katër këngët e saj të urrejtjes kundër tij dhe partneres së tij të re, Clara Chia.

Pa hyrë ende në detaje, pasi do të duhet të presim të martën që intervista të transmetohet e plotë, programi ka ndarë një preview të shkurtër në të cilin mund të shohim disa nga deklaratat e superyllit kolumbian. Shakira për En Punto deklaroi se:

Ka një vend të rezervuar në ferr për ato gra që nuk i mbështesin të tjerët. Unë jam gati për raundin tjetër, le të vijë jeta dhe të më tregojë se çfarë tjetër ka.

Tekstet e diskutueshme të këngëve të saj të fundit “Te felicito”, “Monotonía”, “Music Session #53” dhe “TQG”, së bashku me këtë intervistë të fundit, na bëjnë të besojmë se këngëtarja nuk do të heshtë dhe do të nxjerrë në dritë të reja detaje për ndarjen më të përfolur të kohëve të fundit.

Tani duhet të presim dhe të shohim se çfarë do të thotë këngëtarja për Gerard Pique dhe Clara Chia.