Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner ‘zhgënjen’ fansat e saj, por pse?!

Episodi i fundit i The Kardashians shfaqi Kendall Jenner që i bëri një vizitë mamasë Kris Jenner në rezidencën e saj luksoze të sapondërtuar në Los Anxhelos. Pas një xhiroje rreth shtëpisë, modelja 26-vjeçare u pyet nga Kris nëse donte që kuzhinieri i saj personal të gatuante për të ngrënë, por Kendall këmbënguli që ajo do ta bënte vetë.

Por ndërsa ajo filloi me detyrën shumë të lehtë për të copëtuar një kastravec, teknika e Kendall la për të dëshiruar. Në vend që të mbante kastravecin që po priste lart, Kendall mbajti fundin e prerë teksa e priste, duke iu afruar shumë afër gishtave. Edhe Kris dukej paksa e alarmuar, teksa e paralajmëroi Kendall:

Kujdes, sepse u preva një ditë tjetër.

Kendall u përgjigj:

E di, jam disi e frikësuar. Unë definitivisht nuk jam një prerëse e mirë.

Më pas ajo shikoi kamerat në kuzhinë, duke thënë:

Mos e afroni. Unë nuk jam aspak profesioniste.

Kris nuk ishte e bindur nga aftësia prerëse e Kendall dhe thirri shefin e kuzhinës që të vinte dhe të priste kastravecin për të, por Kendall këmbënguli se ajo ishte mirë dhe do ta bënte vetë. Shikuesit e Kardashians mbetën të hutuar nga skena, pasi shumë komentuan teknikën gazmore të Kendall në Twitter. Njëri pyeti:

Pse Kendall po e pret kastravecin si një alien?

Ndërkohë një tjetër shkroi:

Mënyra se si u shtrëngova kur Kendall Jenner preu kastravecat.