Celebrities Gossip Showbiz

“Kjo është jeta…”/Duke folur spanjisht Amber Heard zbulon gjithçka rreth planeve që ka pas gjyqit!

Pasi humbi gjyqin për shpifje kundër Johnny Depp, Amber Heard mori vendimin të transferohej në qytetin spanjoll të Malaga. Synimi i saj ishte gjithmonë që ta largonte vajzën e saj, Oonagh nga jeta në Hollywood. Edhe pse ajo është një aktore amerikane, ajo bëri mjaft bujë edhe në Spanjë.

Zakonisht, Amber tenton të mos përfshihet shumë në intervista apo dalje të ndryshme publike për të dhënë deklarata, por këtë herë ajo bëri një përjashtim. Amber e bën këtë përjashtim vetëm me fansat e saj, të cilët i afrohen për foto dhe autografe gjatë gjithë kohës. Ajo në fakt është treguar shumë mirë me ta.

https://twitter.com/AHeardLatino/status/1659329460166877184?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1659329460166877184%7Ctwgr%5E9b14ed0158282017aaebf352309eabba7cea2157%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.marca.com%2Fen%2Flifestyle%2Fcelebrities%2F2023%2F05%2F20%2F64690ffcca4741ab558b45d4.html

Jo vetëm që Amber Heard u transferua në Spanjë por zgjodhi kryeqytetin. Natyrisht, Heard do të presë shumë më tepër ndërveprim tani me mediat në Madrid. Kjo është arsyeja që më në fund vendosi t’i drejtohej në spanjisht, përgjigjet e saj janë të qarta dhe madje u përpoq të bënte një theks aty. Kjo është ajo që ajo tha në spanjisht të qartë:

Unë e dua shumë Spanjën. Shpresoj që të arrij të qëndroj këtu, më pëlqen të jetoj këtu. Shpresoj që të jeni mirë, ishte një kënaqësi që ju njoha. Më duhet të eci përpara. Kjo është jeta.

Ka shumë debate rreth gjyqit kundër Johnny Depp. Nga njëra anë, ka njerëz që nuk i besojnë pretendimet e Amber Heard gjatë gjyqit dhe ata që e mbrojnë atë. Johnny Depp u shfaq së fundmi në Kanë dhe ai mori një mbështetje dhe duartokitje para shfaqjes së interpretimit të tij të ri të Louis XV në filmin ‘Jeanne du Barry’. Heard vendosi të transferohej në Madrid dhe Johnny mbetet në Mbretërinë e Bashkuar duke bërë një jetë të qetë. Ashtu siç tha Amber Heard, ajo dhe Johnny do të vazhdojnë të përpiqen të ecin përpara sepse kjo është jeta.