Celebrities Gossip Showbiz

Pse mendohet se Johnny Depp po vazhdon ta sulmojë në mënyrë indirekte Amber Heard?!

Edhe pse gjyqi Johnny Depp kundër Amber Heard përfundoi vitin e kaluar, ne do të kemi gjithmonë parasysh atë betejë të përjetshme mes fansave të të dy aktorëve. Ajo vendosi të largohej nga kontinenti me vajzën e saj Oonagh pasi humbi gjyqin dhe aktualisht jeton në Spanjë. Depp ka vendosur që të zhvendoset në qytetin anglez Somerset, ku së fundmi ka dhënë një intervistë për revistën ‘Somerset Life’. Johnny u ofroi lexuesve një paraqitje të shkurtër se si është jeta e tij në fshat, por fansave të Amber Heard nuk e pëlqyen aspak.

Shpejt, ata filluan të bëjnë supozime se Johnny Depp mburrej për milionat që ka pasi bëri që Heard të humbasë gjyqin. Asnjëri prej tyre nuk e ka idenë se si ka qenë jeta në Spanjë për aktoren, por askush nuk do të mendonte se ajo vuan nga varfëria. Po flasim për një aktore hollivudiane që vlen shumë më tepër se sa i është dashur t’i paguajë Depp-it si dëmshpërblim pas humbjes së gjyqit. Nuk është çmenduri të mendosh se shumë prej këtyre fansave po e ekzagjerojnë.

Johnny përmendi se ai po shijon plotësisht jetën e qetë në Somerset, diçka që ai nuk e ka askund tjetër në botë. Për këtë u ankuan edhe fansat e Amber Heard, por nuk përmendin se edhe ajo po bën një jetë të qetë në Malaga. Herë pas here, ajo vërehet jashtë dhe rreth e rrotull, por ajo nuk mbytet nga fansat siç bëri në Shtetet e Bashkuara. Të dy po bëjnë biznesin e tyre pa pasur nevojë të merren me masat përballë tyre.

Heard po jeton larg vëmendjes, por mund t’i duhet t’i rikthehet së shpejti me afrimin e premierës së re të ‘Aquaman: The Lost Kingdom’. Ajo nuk u shkëput nga filmi pavarësisht thashethemeve dhe mbetet një pjesë e rëndësishme e tij. Nuk ka asnjë konfirmim nëse ajo do të jetë pjesë e grupeve të shtypit.