Celebrities Gossip Showbiz

Nuk ka në plan të kthehet më në Hollywood, Amber Heard merr një tjetër vendim!

Për ata që mendonin se Amber Heard do të kthehej në Hollywood së shpejti, na vjen keq t’ju themi që jo sepse ajo do të qëndrojë larg për disa vite. Sipas një raporti nga “People”, aktorja vendosi të qëndrojë në Evropë për të rritur vajzën e saj 18 muajshe. Ajo quhet Oonagh dhe ka nevojë që nëna e saj ta edukojë. Ky raport mund të përgjigjet nëse Heard do të jetë pjesë e ekskluzivitetit të ‘Aquaman’ gjatë turneut të shtypit në 2023 ose jo, duke lënë të kuptohet se ajo mund të mungojë.

Edhe pse askush nuk e konfirmoi nëse ajo ishte jashtë vazhdimit ende, ky raport sugjeron se ajo të paktën do të mungojë në të gjithë turneun e shtypit kur të ndodhë. Megjithatë, ende nuk ka asnjë konfirmim për përfshirjen e saj si Mera në film. Me kaq shumë ndryshime që ndodhin në DC, James Gunn gjithashtu do të duhet të marrë një vendim për mbajtjen ose shkëputjen e Amber Heard nga vazhdimi i ‘Aquaman’ me yllin Jason Momoa. Tani për tani, së shpejti nuk do të dëgjojmë nga aktorja në asnjë film.

Pas gjyqit kundër Johnny Depp, Amber Heard ndodhet në Evropë dhe po qëndron këtu që prej atëherë. Kështu ka thënë burimi i afërt i aktores për People:

Gjyqi ishte rraskapitës për të. Asaj i mungonte vajza e saj e vogël. Ajo i ka kaluar muajt e fundit në Evropë. Të cilën ajo e do sepse është në gjendje të jetë thjesht një mami atje. Amber është e përqendruar në rritjen e vajzës së saj. Ajo kalon çdo ditë me vajzën e saj. Ato shëtisin, vizitojnë parqet dhe shijojnë kohën e familjes. Amber është një nënë e shkëlqyer.

Ndërkohë, Johnny Depp tashmë ka apeluar një nga vendimet e jurisë që do ta detyronte të paguante Heard për dëmshpërblim. Ai dëshiron fitoren e plotë dhe nuk dëshiron t’i paguajë asaj asnjë monedhë. Heard po bën çmos për të qëndruar larg gjithë asaj drame. Rritja e vajzës së saj patjetër do ta ndihmojë aktoren të harrojë se sa shumë i është dashur të kalojë gjatë gjysmës së parë të 2022.