Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker duken shumë të dashuruar teksa bëjnë një shëtitje të rastësishme nëpër Nju Jork!

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker dukeshin shumë të dashuruar teksa shëtisnin dorë për dore në Nju Jork të premten. Ylli i realitetit, 44 vjeç, dhe rockeri Blink-182, 47 vjeç, u mbajtën për dore teksa po shijonin pak kohë të lirë përpara koncertit të Travis në Madison Square Garden, disa ditë pasi festuan përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Rokeri dukej komod në një palë kominoshe me një bluzë të zezë Slayer. Ai e mbuloi kokën e rruar me një kapuç të zi dhe kishte veshur një palë atlete bardh e zi. Kourtney, 44, dukej se po ndiqte drejtimin e modës së burrit të saj me një look të lezetshëm oversize.

Themeluesja e “Poosh” veshi një palë pantallona të gjelbra dhe një bluzë koncerti Ice Cube dhe atlete të zeza. Ajo dukej se ishte e grimuar dhe e mbuluar me një palë syze dielli të errëta. Themeluesja e Lemme mbante gjithashtu një çantë të madhe të zezë.

Kourtney i ka rikthyer flokët e saj në ngjyrën natyrale të errët pasi u bë bjonde për një kohë të shkurtër. Çifti, të cilët ndjekin një dietë me bazë bimore, janë parë gjithashtu duke shijuar disa smoothie jeshile. Kourtney ndan tre fëmijë, Mason, 13, Penelope, 10 dhe Reign, tetë, me ish-partnerin e saj Scott Disick, 39 vjeç.