Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker përkujtojnë përvjetorin e tyre të parë të martesës duke shpërndarë një video të dashur!

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker festuan përvjetorin e tyre të parë të martesës duke shpërndarë një video në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram të hënën. Në klip, personaliteti 44-vjeçar i reality show dhe bateristi 47-vjeçar treguan dashurinë e tyre për njëri-tjetrin gjatë ceremonisë së tyre të parë të martesës në Santa Barbara.

Sipërmarrësja, e cila kohët e fundit u kritikua për zakonet e saj në Instagram nga ish-gruaja e burrit të saj dhe muzikanti lanë gjithashtu një mesazh në mbishkrimin e postimit të tyre ku shkruhej:

Një vit, përgjithmonë.

Kardashian la një koment:

Përgjithmonë nuk është mjaftueshëm.

Anëtari i Blink-182 ndau gjithashtu një dyshe shkrepjesh të bëra gjatë ceremonisë në Story-n e tij në Instagram, njëra prej të cilave e tregoi atë duke puthur gruan e tij pasi ata thanë betimet e tyre. Çifti i lumtur vazhdoi të pozonte për një fotografi teksa ishte mbështetur në pjesën e përparme të një makine të vjetër, gjatë së cilës muzikanti vendosi duart në pjesën e pasme të gruas së tij.

Ai postoi gjithashtu një fotografi të një qiri të ndezur të mbështetur në një karrige të vogël që mbante një pankartë që përmbante emrat e tyre të parë.

Barker dhe Kardashian fillimisht u raportua se ishin në lidhje në fund të vitit 2020 përpara se lidhja e tyre të konfirmohej janarin e 2021.