Celebrities Gossip Showbiz

Kylie Jenner dëshiron të ketë fëmijën e Timothee Chalamet?!

Kylie Jenner ka foshnja në mendjen e saj ndërsa romanca e saj me aktorin hollivudian Timothee Chalamet po nxehet. Çifti më në fund konfirmoi lidhjen e tyre pas muajsh thashetheme, të cilat u forcuan kur dyshja nuk mund të mbanin duart larg njëri-tjetrit në një koncert të Beyonce muajin e kaluar.

Që atëherë, ata janë parë në disa shfaqje publike të dashurisë, veçanërisht në finalen e meshkujve në US Open, ku aktori i Bones and All mbështillte krahët rreth yllit të realitetit përpara se ajo të mbështetej për një puthje.

Edhe pse në ‘muajin e tyre të mjaltit’, dyshja janë forcuar, pavarësisht se miqtë e Timothee thuhet se i kanë thënë aktorit të “largohet” nga lidhja, me sa duket për shkak të mallkimit mitik Kardashian. Ndërkohë, Kylie thuhet se është e sigurt se ky është “burri me të cilin dëshiron të jetë” dhe “mund ta shohë veten duke pasur fëmijën e tij”.

“Kylie mendon se ata kanë atë që duhet për të qenë çifti më i suksesshëm i Hollivudit i gjeneratës së tyre dhe një fëmijë do t’i ndihmonte vërtet me këtë,” shtoi burimi i brendshëm për revistën “Heat”.

Kimia e tyre është e nxehtë dhe Kylie është krenare që i ka bërë vetes një të dashur të vërtetë të listës A.